Yeniömerli Mahallesi. 4114 Sokak. No: 10
Mersin / TARSUS
P.Tesi - Cuma : 08:00 - 18:00
C.Tesi : 08:00 - 15:00
PROJE TEKLİFİ
SIK SORULAN SORULAR
Kısaca bizi tanımak mı istiyorsunuz?
Müşterilerimizin tüm hayallerini gerçekleştirirken tamamen projeye dayalı, yaşam alanlarının konforuna, birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf ustalıkla gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Eviniz, işyeriniz ve tüm yaşam alanlarınız için, hayallerinizdeki projeye sahip olabilmenizi sağlıyoruz.
Aklımda ki projeleri nasıl gerçekleştirirsiniz?
Öncelikle projenizi dinleyerek bu doğrultuda çalışmalarımıza start veririz. Yapılması gereken projenin öncelikle sağlık, dayanaklılık ve kullanışlı olabilmesi için farklı fikirler sunarız. Planladığınız işin en iyi şekilde olabilmesi için her tasarımın kendi uzmanını devreye sokarak, işlerinizin konusunda tecrübeli bir kadroyla yapılmasını sağlarız.
Sadece sizden bilgi almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz?
Elbette ki önceliğimiz halkımızın her konuda bilgi ve birikime ulaşmasını sağlamaktır. Düşündüğünüz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz. Projenizi yerinde analiz ederek ve tamamen ücretsiz keşif yaparak size en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde nasıl olacağını aktarabiliriz.
Yapı tasarımlarınızı nasıl bir çizgide oluşturuyorsunuz?
Öncelikle müşterilerimizden gelen talepleri değerlendiriyoruz. Farklılıkları ortaya çıkartarak konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımızla tüm işin projelendirmesini yapıyoruz. Son olarak müşterimize projenin taslağını sunarak ve gereken mali hesaplamaları yaparak sunumumuzu gerçekleştiriyoruz.
Tarsus hariç farklı bölgelerde hizmet veriyor musunuz?
Hizmetlerimizi işin büyüklüğü, proje özelliği ve zamana göre ayarlayarak müşterilerimize bilgi vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler farklı bölgeler içinde geçerli olmaktadır. Bize ulaşarak bölgeniz ve düşündüğünüz projeler hakkında bilgi verebilirsiniz.